Подільська міська територіальна громада приймає евакуйовані підприємства!

Дата: 01.06.2022 10:48

Подільська міська територіальна громада приймає евакуйовані підприємства!

Шановні панове!

Подільська міська територіальна громада готова прийняти підприємства, евакуйовані із зони бойових дій!

Подільська громада розташована на півночі Одеської області та складається з міста Подільска та сіл Липецьке, Олександрівка та Казбеки. Населення громади станом на 01.01.2021 становить 42779 осіб.

Наші переваги:

1. Наявність вільних земельних ділянок промислового призначення.
  2. Наявність вільних складських приміщень.
  3. Наявність інженерних мереж промислової потужності.
  4. Наявність індустріального парку «Подільськ».
  5. Сприятливе географічне розташування на транспортних шляхах держави (вздовж міста проходить автомобільна дорога регіонального значення Р-33, яка має пряме сполучення з автошляхами міжнародного значення, а також вузлова залізнична станція «Подільськ»).
  6. Близькість до морських та аеропортів: відстань до ДП «Одеський морський торговельний порт» становить 225 км, до міжнародного аеропорту «Одеса» – 196 км, до аеропорту «Кишинів» –122 км.
  7. Близькість до закордонного сполучення та наявність прямого виходу до транскордонного співробітництва.
  8. Наявність сільськогосподарської сировини для переробки.
  9. Розвинута сфера малого та середнього бізнесу
  10. Наявність кваліфікованої робочої сили та можливість перекваліфікації кадрів.
  11. Бажання та готовність місцевої влади до співпраці.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, запрошуємо до заповнення короткої форми.

За детальною інформацією просимо Вас звернутися до  управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради:

???? investpodilsk@gmail.com

???? +380992589348