Про надання згоди на розробку документації із землеустрою

Дата: 31.05.2022 15:27

Проект рішення 7

ПОДІЛЬСЬКА міська рада

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про      надання      згоди на   розробку

документації із землеустрою

Розглянувши заяви громадянки та юридичної особи щодо надання згоди на розробку документації землеустрою щодо зміни цільового призначення, на виконання вимог ст. 21 Закон України «Про державний земельний кадастр»  та п.7 Перехідних та прикінцевих положень , згідно ст. ст. 12, 79-1, 83,92,  93, 99,  116, 118, 121, 122, 123, 126, 184, 185 Земельного Кодексу України, ст. ст. 4, 19,20, 22, 32, 50,55-1, 56, 57 Закону України  «Про землеустрій»,  ст. 8 Закону України «Про оренду землі»,керуючись п. 34 ч.1  ст.  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на розробку документації землеустрою щодо зміни цільового призначення із категорії земель  промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення:

1.Громадянці України  Антонюк Олені Іллівні  на розробку проекту  землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки загальною площею 6,9397 га за адресою: вул. ****, м. ****, Одеська Область (кадастровий номер *******), яка перебуває в оренді терміном на 49 ( сорок дев’ять років) та зареєстрована зареєстрований виконавчим комітетом Подільської міської ради номер запису про інше речове право:**** від 27.10.2021 року   з цільового призначення  «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівною та іншої промисловості» на цільове призначення «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій»

2.ТОВ «Котовський Асфальтобетонний завод» на розробку проекту  землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки загальною площею 2,4120 га, за адресою: вул. Соборна, 281, м. Подільськ, Одеська Область (кадастровий номер 5111200000:02:012:0055), яка перебуває в оренді терміном на 49 (сорок дев’ять років) та зареєстрована виконавчим комітетом Подільської міської ради номер запису про інше речове право: 27122399 від 02.07.2018 року   з цільового призначення  «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на цільове призначення «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій»

3. Встановити обмеження та обтяження щодо відведення земельної ділянки:

3.1. Заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки та будівництво об’єктів без відповідного дозволу.

3.2. Дотримання природоохоронних умов.

3.3. Використання земельної ділянки відповідно до вимог ст.ст. 96, 104 Земельного кодексу України.

4. Зобов’язати громадян, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб замовити на протязі двох місяців документацію із землеустрою в ліцензованій організації.

5. Документацію із землеустрою подати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку.

6. Строк дії дозволу на розроблення документації із землеустрою становить один рік.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин  (Кашульський В.П.).

Проект рішення підготував

Жабська Н.О т. 2-25-17