Дата: 30.05.2022 15:51

В Україні вже 3 місяці йде війна. Увесь цей час Подільська громада активно допомагає забезпечувати наших воїнів усім необхідним для захисту нашої країни від російського ворога, що прийшов на наші землі. Так, за кошти громади, спільно з громадською організацією «Група підтримки Балтщини» Миколаївському військовому шпиталю передано чергову партію медичних засобів для лікування військовослужбовців, які так мужньо боронять рідну Україну! Також було придбано і передано на потреби наших захисників квадрокоптер. Лише спільними зусиллями ми можемо впоратися із викликами війни! Гуртуймося, координуймо наші сили і все буде Україна!