Під головуванням заступника міського голови Людмили Задорожної відбулась чергова зустріч робочої групи з питань організації Міжнародного Дня захисту дітей та літнього дозвілля подільчан.

Дата: 29.05.2022 10:49

Так, учасники наради обговорили ряд організаційних питань, зокрема план святкових заходів, локації для їх проведення та найголовніше - заходи безпеки (із планом заходів Ви можете ознайомитися нижче).

Крім того, обговорювали і організацію змістовного дозвілля маленьких жителів Подільської громади у літній період. Майже кожного дня у мікрорайонах міста будуть проводитися різноманітні заходи, соціальні акції та ін. Загалом, всі зможуть знайти заняття до душі!

Розклад подій , що відбуватимуться у місті з нагоди Міжнародного Дня Захисту дітей -1 червня .

м-р-Черемушки

14:00 - Культурно – мистецькі заходи.

14:00 - Спортивно – оздоровчі заходи.

м-р Військового містечка –сквер Городок:

12:00- Спортивно – оздоровчі заходи.

17:00- Культурно – мистецькі заходи.

м-р Цукрового заводу –парк Культури:

15:00- Культурно – мистецькі заходи.

16:00- Спортивно – оздоровчі заходи.

м-р Каштан:

11:00- Культурно – мистецькі заходи.

вул.Залізничників:

18:00- Спортивно – оздоровчі заходи.

с.Липецьке:

18:00 -Культурно – мистецькі заходи.

с.Олександрівка:

9:00- Виїзна акція для дітей загиблих воїнів;

18:00- Культурно – мистецькі заходи.

Окрім того, ви маєте змогу відвідати міський краєзнавчий музей з 11:00 до 17:00 у я кому проходить виставка - колекція «Світ дитячої іграшки». Взяти участь у онлайн конкурсах на сторінці Культура Та Мистецтво Подільська.

У разі повітряної тривоги ми рекомендуємо вам переміститися у найближчі укриття:

Черемушки- (адреса уточнюється)

Військове містечко- школа

Цукровий завод- міський Будинок культури, школа інтернат

Каштан- залізнична лікарня