28 травня свій славний 90-річний ювілей відзначив поважний та знаний житель Подільської громади, видатний письменник, поет, журналіст, Член Української асоціації письменників - Корембліт Олександр Хільович!

Дата: 29.05.2022 10:48

Незважаючи на такий поважниФото без описуй вік, ювіляр зберіг ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю.

Привітати іменинника завітали і представники міської влади.

Гості бажали довгих років життя, мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку та радощів від дітей, онуків та правнуків. Висловлювали слова вдячності і поваги за те, що з честю та гідністю зміг пережити всі випробування, які випали на його долю. А їх було чимало…

Олександр Хільович же радів гостям і дякував за увагу до нього та теплі слова привітань. Він із задоволенням розповідав про своє життя та поділися секретом довголіття..

Ми ще раз вітаємо Корембліта Олександра Хільовича з Днем народження! Бажаємо миру, здоров’я та наснаги, родинного затишку та благополуччя!