На виконання доручення голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, сьогодні представниками міської влади та Подільського районного управління поліції в черговий раз перевірено готовність сховищ та укриттів.

Дата: 25.05.2022 16:03

На виконання доручення голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, сьогодні представниками міської влади та Подільського районного управління поліції в черговий раз перевірено готовнісФото без описуть сховищ та укриттів на предмет їх обладнання. Їх конструкції знаходяться у належному стані, створені санітарно-побутові умови, є запаси питної води, медичні аптечки, лікарські засоби тощо.

Наголошуємо на тому, що в ніякому разі не можна ігнорувати сигнали повітряної тривоги! У хвилини небезпеки кожному громадянину необхідно мобілізувати себе, проявити мужність, самовладання та діяти максимально швидко.

Нагадуємо про дії у разі повітряної тривоги:

•Вимкнути електроприлади, перекрити газ та воду.

•Вимкнути світло, закрити штори.

•Терміново перемістись до найближчого укриття, взяти документи, гроші воду та їжу.

•Не панікувати, попередити рідних та сусідів.