Про внесення змін до рішення Котовської міської ради № 272-V від 28.05.2008 р. «Про недопущення загромадження територій міста Котовська»

Дата: 24.05.2022 15:07

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до рішення Котовської міської ради

№ 272-V від 28.05.2008 р. «Про недопущення

загромадження територій  міста Котовська»

З метою приведення території Подільської міської територіальної громади до належного санітарного стану, попередження загромадження  територій будівельними матеріалами, в т.ч. сипучими, тимчасовими спорудами, конструкціями, іншими об’єктами  та транспортними засобами, що не експлуатуються та зберігаються без відповідного дозволу, або понад встановлені дозволом терміни зберігання ( далі матеріали), на підставі Закону України « Про благоустрій населених пунктів» , «Правил благоустрою та належного санітарного утримання територій Подільської міської територіальної громади», керуючись пп.44 п.1 ст.26 та ч.2 ст. 42 « Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Подільська міська рада Подільського району Одеської області                                                                                                                                                                               ВИРІШИЛА:

I Внести зміни до рішення Котовської міської ради від 28.05.2008 р. № 272-V  «Про недопущення загромадження територій міста Котовська» та  викласти його  в новій редакції, а саме:

1. Департаменту житлово-комунального господарства архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області ( Чернега О.І.) :

1.1 Виявляти матеріали які зберігаються без відповідного дозволу, загромаджують територію громади та видавати  приписи на усунення виявлених порушень з визначенням максимального терміну - до 20 діб (додаток № 1).

1.2 Видані приписи реєструвати у « Журналі реєстрації виданих приписів щодо недопущення загромадження міських територій будівельними матеріалами, в т.ч. сипучими, тимчасовими спорудами та конструкціями» ( додаток №2).

1.3  В разі невиконання вимог приписів ,у відведені терміни, притягувати до адміністративної відповідальності за ст.152 КУАП громадян, в т. ч. керівників підприємств та організацій незалежно від форм господарювання, суб’єктів підприємницької діяльності, яким належать матеріали, розташовані на території громади.

1.4. На підставі складених актів за  участю Подільського РУПГУНП в Одеській області,

представників  органів самоорганізації  населення, організувати вивезення ( вилучення)

матеріалів, які загромаджують міські  території.

2.     Зобов’язати  КО «Благоустрій» ( Мельник П.Є):

2.1. Вивозити ( вилучати) матеріали з міських територій згідно складеного акту( додаток №3)

2.2. Проводити розрахунок витрат на завантаження, транспортування, вивантаження,

зберігання   матеріалів та благоустрій територій, де вони розташовувались;

2.3. Зберігати вилучені матеріали на території підприємства 30 діб;

2.4.  Повертати громадянам в т.ч. керівникам підприємств та організаціям незалежно

від форм господарювання, суб’єктам підприємницької діяльності, за наявності

підтверджуючих документів на право власності, матеріали, після відшкодування

власниками витрат згідно діючих розцінок на їх завантаження, транспортування,

вивантаження, зберігання та благоустрій міських територій де розміщувались

матеріали.

2.5.  У разі неможливості встановлення власника матеріалів, або невідшкодування

витрат на їх завантаження, транспортування, вивантаження, зберігання та

благоустрій міських територій де розміщувались матеріали - всі матеріали обліковувати згідно діючих нормативно-правових  актів та використовувати на роботи з благоустрою громади.

III. Дане рішення довести до мешканців Подільської міської територіальної громади шляхом розміщення його у місцевих засобах масової інформації. (Захаров Я.В.)

IV. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійно  діючу комісію по будівництву житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.)

Секретар Подільської міської ради                                                             О.Б. АЛБАНСЬКИЙ

ДОДАТОК