Дата: 24.05.2022 10:41

Виконуючий обов’язки Подільського міського голови Олег Албанський з робочим візитом відвідав та поспілкувався зі співробітниками КО «Благоустрій». Незважаючи на воєнний стан, комунальники щФото без описуоденно ретельно виконують свою роботу: косять траву, прибирають зелені зони, сквери, громадські простори, вивозять сміття, метуть вулиці тощо – загалом, дбають про чистоту і охайність у Подільській громаді. Директор КО «Благоустрій» Петро Мельник розповів про об’єми роботи, проблеми, з якими стикається підприємство, плани на майбутнє та продемонстрував техніку, якою комунальники щодня очищають місто від бруду.

Забезпечити максимально комфортні умови проживання для подільчан та внутрішньо переміщених осіб у нашій громаді  –  таким вбачають своє основне завдання працівники КО «Благоустрій».