Відбулась робоча зустріч працівників Центру надання адміністративних послуг із заступником міського голови Таїсією Скрипнік.

Дата: 23.05.2022 16:53

Відбулась робоча Фото без описузустріч працівників Центру надання адміністративних послуг із заступником міського голови Таїсією Скрипнік. Основна тема зустрічі – це зміна робочого часу. З 1 червня, для зручності жителів Подільської громади, робочий день ЦНАПу буде подовжено до 18:00, а в один з днів навіть до 20:00 години вечора. Крім того, робочим днем буде і субота. Також розглядалося питання надання додаткових видів послуг. Зауважимо, насьогодні місцевим Центром надання адміністративних послуг надається таких 190. Єдине, тимчасово призупинено реєстрацію місця мешкання (у зв’язку із військовими діями у нашій державі). Обговорювали і питання покращення технічного забезпечення.