До Дня Європи у парку Укртелекому відбувся тематичний захід для маленьких жителів Подільська. Він був спрямований на ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей, а

Дата: 23.05.2022 08:26

До Дня Європи у парку Укртелекому відбувся тематичний захід для маленьких жителів Подільська. Він був спФото без описурямований на ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей, а також дітлахи мали змогу взяти участь у майстер-класі з виготовлення прапору Європейського Союзу. Крім того, від сьогоднішнього дня у парку запрацювала бібліотека просто неба! Відтепер можна насолоджуватись не тільки свіжим повітрям, але й літературою! Приєднуйтесь!