Відкриття вело-сезону!

Дата: 23.05.2022 08:23

Подільська громада популяризує моду на здоровий спосіб життя та різні види активного відпочинку. Тож, сьогодні Молодіжна Рада, за підтримки керівництва громади і Управління спорту та молодіжної політики організували перший у цьому році велоїзд від Подільська до с. Олександрівка.Фото без опису

Учасники, від малечі до справжніх велоспортсменів, подолали досить нелегку відстань! Діставшись пункту збору, на всіх чекала розважально-спортивна програма, майстер-клас зі стрільби з луку від майстра по дереву Юрія Дзвоненка тощо. Фото без описуКожен міг обрати заняття на свій смак! А організатори частували всіх смачною рибною юшкою і традиційними молдавськими вертутами. «В цей нелегкий період для нашої держави, психо-емоційна підтримка молоді та всіх мешканців громади дуже важлива і потребує постійної систематично роботи. Саме тому, вже під час проведення цього заходу, почалось планування наступних!», - зазначають організатори. Щиро дякуємо всім за участь! Слава Україні!