Подільська громада отримала медичні засоби від Angel de Valdemorillo con su familia, які передала Миколаївському військовому шпиталю

Дата: 20.05.2022 14:47

Апарат для терапії ран негативним тиском XLR8+, коробку з витратними матеріалами, колагенову пов’язку на рани, шовний матеріал, еластичні фіксуючі бинти, пінцети, дезінфекційні засоби тощо отримала Подільська громада від Angel de Valdemorillo con su familia! Натомість, наша громада всі отримані медичні засоби передала Миколаївському військовому шпиталю для лікування військовослужбовців, які героїчно та мужньо боронять суверенітет та незалежність України!

Висловлюємо величезну повагу та подяку Angel de Valdemorillo con su familia за допомогу у ці скрутні часи! А нашим Героям бажаємо якнайшвидшого одужання! Слава Україні!