Дата: 20.05.2022 08:53

Подільські рятувальники взяли участь у проведенні батьківських зборів онлайн дитячого садочку "Колосок" м. Подільськ на тему "Поради батькам щодо безпеки дітей під час воєнного стану".

Рятувальники розповіли про алФото без описугоритм дій при отриманні сигналу "Повітряна тривога" та при артобстрілах. Ще однією темою бесіди була "Вибухонебезпечні предмети та небезпека пов'язана з ними".

Також надзвичайники зауважили на тому, аби батьки пояснювали елементарні правила безпеки та вчили дітей телефонам екстрених служб.

Даний захід є досить корисним, адже завдяки даним зустрічам обізнаність населення збільшується.