Відбулась зустріч робочої групи з питань організації Міжнародного дня захисту дітей та літнього дозвілля маленьких жителів Подільської громади.

Дата: 19.05.2022 13:13

Під головуванням заступника міського голови Людмили Задорожної відбулась зустріч робочої групи з питань організації Міжнародного дня захисту дітей та літнього дозвілля маленьких жителів Подільської громади. У зустрічі взяли участь представники структурних підрозділів міськради, рятувальники тФото без описуа правоохоронці. В ході обговорення учасники висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів, розглянули та обговорили формат проведення (у зв’язку із сьогоднішніми реаліями він буде змінений та з дотриманням всіх вимог безпеки). Заходи матимуть соціальний характер, залучатимуться дітки-переселенці, щоб трохи відволікти малечу від тих труднощів, які вони проходять разом зі своїми сім’ями. До святкування активно долучатимуться подільські рятувальники, а поліція забезпечуватиме порядок та працюватиме у посиленому режимі. Про всі заходи Ви зможете дізнатися дещо пізніше. Слідкуйте за афішами на сторінці у FaceBook «Культура та мистецтво Подільська».