19 травня – День вишиванки.

Дата: 19.05.2022 08:27

19 травня – День вишиванки.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками, а український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна. Вишита сорочка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона символізує любов у сім’ї, вірність та родинну Фото без описупам’ять, а також єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість і невід’ємна частина культури!

Сьогодні російська орда знищує наші міста, щоб вони стали непридатними до життя, однак наша культура, яка століттями створювалася предками, ніколи не зникне.

Такою є наша болюча реальність, однак ми вже продемонстрували цілому світу нашу незламність та сильний дух, тому продовжуємо жити заради нашого світлого майбутнього. Ми робимо все можливе в тилу для того, аби українські воїни якнайшвидше вибили ворога з нашої території! Слава Україні! Слава її Героям! ????????