Відкриття сезону з пляжного волейболу серед чоловіків під гаслом "За мир!"

Дата: 15.05.2022 12:17

Управлінням спорту та молодіжної політики Подільської міської ради, сьогодні 14 травня, було організовано відкриття сезону з пляжного волейболу серед чоловіків під гаслом "За мир!" за ініціативи тренера - викладача з волейболу КДЮСШ "Локомотив" Степанова Сергія Фото без описуМиколайовича (суддя змагань).
У змаганнях прийняли участь 6 пар учасників (12 чоловік), серед яких професійні спортсмени,  учасники Першості України з волейболу в Суперлізі - переселенці з м.Харків та м.Бахмут (Донецька обл.), а також гості з м.Одеса.
Кожна гра була яскравою, інтригуючою та напруженою, та все ж таки переможці були визначені і ними стали:
1 місце - Лойтаренко Дмитро (м. Харків),
 Арбузов Микита ( м.Бахмут).
2 місце - Кобилянський Ігор (м.Подільськ),
Шаповалов Влад (м.Подільськ).
3 місце - Дмитрий Сметанин  (м.Подільськ),
Волошин Іван (м.Подільськ).
По закінченні змагань всі учасники отримали гарний настрій, позитивні емоції та подарунки від політичної партії «Слуга народу» Подільської міської ради.