Вантаж з питною водою готується до відправки до міста-героя Миколаєва!

Дата: 12.05.2022 10:29

Вантаж з питною водою готується до відправки до міста-героя Миколаєва! Саме там, через активні бойові дії, виникли проблеми з питною водою. Миколаївці уже великий проміжок часу знаходяться без пФото без описуитної води. Як відомо, на війні всі проблеми спільні. Проблеми жителів міста-оборонця турбують і нас. Зусиллями небайдужих подільчан та підприємців зібрано понад 5 т води!

Разом з водою відправляємо і різноманітні смаколики, які приготував всім відомий загін «Паляниця». Сподіваємось, миколаївцям буде до вподоби такий «смачний» привіт від нашої громади!

Дякуємо за допомогу всім людям, які долучилися до цієї ініціативи. А також висловлюємо велику дяку загону «Паляниця», нашим невтомним бджілкам за їхній кулінарний фронт і смачну працю!

Дорогі мешканці Миколаєва, у Подільській громаді вас підтримують. Ми одна родина!