Дата: 11.05.2022 11:54

Ветеранів Другої світової війни, тих, хто наближав перемогу над нацизмом, привітали представники торгового дому «Імперія холоду» з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ПоділФото без описуьську їх, живих сторінок історії, залишилось четверо - Лунгул Петро Іустинович, Никитенко Петро Мойсейович, Зарічний Андрій Іванович, Бурлака Степан Гаврилович. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, вони зуміли зберегти чистоту душі та помислів, силу духу та ясність думки.

Теплі побажання, гостинці і доземний уклін – у них глибока шана Вам, воїни-захисники.

«Для всіх нас саме зараз набувають особливого значення слова мир та перемога. Ці слова дуже важливі для тих, хто здобув перемогу для нас 77 років тому. Дякуємо нашим ветеранам! Бажаємо їм довгих років життя і віримо, що скоро настане мир та спокій!», - підприємиця Олександра Албанська.

Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!