З Днем прикордонника України!

Дата: 30.04.2022 07:00

Шановні охоронці державних рубежів! Вітаю з професійним святом — Днем прикордонника!

Ви завжди захищали  і охороняли державний кордон та спокій українців. І сьогодні, в цей нелегкий для нашої країни час, ви гідно стоїте на захисті Батьківщини та її територіальної цілісності, з честю виконуєте свій конституційний обов`язок. Ви – взірець професіоналізму у відстоюванні суверенітету та незалежності України, адже саме прикордонникам випало першими відчути підступність ворога. Схиляємо голови перед героями-прикордонниками, які віддали життя за Україну. Будьмо гідними їх пам'яті! Я вдячний кожному, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. У день професійного свята бажаю Вам і Вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!

Слава Україні! Слава прикордонникам!

З повагою, виконуючий обов’язки Подільського міського голови Олег Албанський.