Працівники ПП «Городок-КВП» продовжують поточні ремонтні роботи в під’їздах багатоповерхівок.

Дата: 28.04.2022 13:37

Демонтують старе Фото без описупокриття стін, проводиться оштукатурювання, шпаклювання, фарбують перила та сходові клітини. Навіть попри те, що в одному із житлових будинків борг за квартплату сягає вже 111 тис. грн., підприємство у повному обсязі виконує свої зобов’язання!

Шановні подільчани! Підприємства житлово-комунального господарства міста продовжують виконувати свою роботу, забезпечуючи нас життєво необхідними послугами, навіть попри серйозні ризики. Будь-ласка, сплачуйте комунальні платежі та не накопичуйте борги!

Кожен платіж — це «дякую» людям за працю і можливість для них годувати свої родини.