Працівники КЗ ЦНСП «Родина» активно долучаються до весняної толоки!

Дата: 27.04.2022 16:55

Працівники КЗ ЦНСП «Родина» активно долучаються до весняної толоки! Спільними зусиллями прибрали прилеглу територію закладу від опалого листя, залишків гілок, а також побілили деФото без описурева та бордюри. Таке «генеральне» прибирання у центрі вже стало традиційним заняттям. Адже крім підтримки чистоти і порядку, можна і повітрям свіжим подихати, і в колективі настрій підняти. Висадили і квіти, які будуть тільки прикрашати територію, де так полюбляють прогулюватися підопічні!

«Всі гуртом навели порядок. На душі стало тепло і приємно, насамперед, від усвідомлення того, що наші люди і є той справжній стрижень сили, незламності духу та безмежної любові до рідної землі. Подаємо приклад усім жителям Подільської громади і передаємо естафету далі!» - зазначили в адміністрації КЗ ЦНСП «Родина».