Кожна стрічка з любов‘ю та великою вірою у перемогу!

Дата: 26.04.2022 13:06

Кожна стрічка з любов‘ю та великою вірою у перемогу!

Подільські волонтери плетуть маскувальні сітки, які захищатимуть наших захисників від ворога. Щодня сюди, на місце «бою», приходять десятки жіночок. Кажуть, що наразі це найбільш актуальна і доречна допомога для військових на фронті. Роботу розподілили між собою так, щоб її швидше і вправніше виконувати. Працюють щоденно, з ранку до вечора.

Роботи є багато, не лише плетіння. Дівчата шиють одяг, військові «розгрузки», а хлопці передають привіт та подяку з гарячих точок!

І на передовій, і у тилу кожен робить усе можливе, аби якнайшвидше здолати ворога та повернутися до мирного життя, до відбудови наших міст, реалізації усіх наших планів, які нахабно перервали загарбники. Дівчата, ви неймовірні! Щиро дякуємо за ваш вагомий вклад в перемогу! Разом вистоїмо! Слава Україні!