Навіть через десятки літ не стихає для України біль Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2022 10:53

Навіть через десятки літ не стихає для України біль Чорнобильської трагедії.

Сьогодні, 26 квітня, відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку чорнобильцям за участі керівництва Подільської громади та району, учасників ліквідації наслідків аварії, представників управлінь, установ, організацій та громадськість.

Присутні поклали квіти до пам’ятнФото без описуого знаку та хвилиною мовчання вшанували тих, чиє життя відібрала наймасштабніша техногенна катастрофа.

Чорнобильці-ліквідатори та члени їх сімей зазначили, що в такий день, навіть в умовах військового стану, не могли не прийти до пам’ятного знаку Героям Чорнобиля, щоб згадати тих, хто ціною свого життя та здоров’я рятував світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Велика їм подяка і низький доземний уклін! Нехай до них будуть вдячні та уважні люди щодня, щохвилини, завжди! А жах чорнобильської катастрофи хай залишиться в минулому й ніколи не повториться!