Дата: 25.04.2022 17:05

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до рішення Подільської

міської ради Подільського району Одеської

області від 10.02.2021 року № 47-I «Про

затвердження цільової програми соціальної

підтримки населення Подільської міської

територіальної громади на 2021-2023 роки»

Відповідно до Законів України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про соціальні послуги» з метою підтримки внутрішньо переміщених осіб, які потребують додаткової допомоги та надання соціальної підтримки особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 р. № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», керуючись ст.ст. 34,40, ч. 2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради  Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 10.02.2021 року № 47-I «Про затвердження цільової програми соціальної підтримки населення Подільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки», виклавши  додатки 1,2, 3 до Програми в новій редакції (додаються).

2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Музичук О.В.) здійснювати фінансування заходів, визначених Програмою, відповідно до цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ЗАДОРОЖНУ Л.І.

Вик. Перепелиця А.А.

ПЕРЕГЛЯНУТИ