Подільські аграрії допомагають вимушеним переселенцям!

Дата: 25.04.2022 13:17

Подільські аграрії допомагають вимушеним переселенцям!

У Центрі гуманітарної допомоги зараз фасують поміч від благодійників. Так, Анатолій Іванович Возіян, керівник СТОВ «КФото без описууяльник», на потреби внутрішньо переміщених осіб передав 1 т муки, 1 т пшеничної та 1 т ячної крупи. Вагому допомогу надав і депутат Подільської міської ради Петро Афанасійович Унтілов, надавши 100 л олії та 500 кг муки.

Ми завжди знали, що люди на Подільщині дуже чуйні та ніколи не полишають інших у біді. І ця допомога ще раз доводить нам це. Важко підібрати слова, щоб подякувати жителям громади, які кожного разу відгукуються та надають допомогу тим, хто її потребує. Віримо, що перемога близько, а до тих пір будемо спільними зусиллями тримати наш гуманітарний фронт. Слава Україні!