Як Подільська громада святкувала Великдень

Дата: 25.04.2022 08:08

В Україні відзначили велике християнське свято - Світле Христове Воскресіння! 24 квітня - дата, яка є для українців переломною, адже сьогодні рівно два місяці від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави.

З самого ранку на центральній площі зібралася подільська родина, аби освятити великодні кошики. Обряд освячення провів настоятель парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.

Господь заради порятунку людей також пройшов через страждання, через шлях на Голгофу він досяг воскресіння, і це була перемога над смертю та злом. Тож і ми маємо вірити в те, що через страждання та випробування війною ми здобудемо заповітну перемогу!

У день найсвітлішого православного свята хочемо побажати вам миру, спокою і добробуту. Це зараз те, чого хоче та прагне вся наша Україна. Нехай Господь береже вас і ваших рідних від усіляких проблем. Бажаємо, щоб цей день став початком нового і світлого життя! Христос Воскрес!