Геріатричне відділення Центру надання соціальних послуг «Родина» днями відвідав виконуючий обов’язки міського голови Олег Албанський.

Дата: 22.04.2022 14:17

В народі центр називають «серцем милосердя». Велика територія, альтанка, акуратні алеї та клумби.На сьогодні у закладі проживає 21 особа похилого віку, які забезпечені необхідними умовами для проживання та доглядом завдяки злагодженій роботі колективу.

Разом з директором ЦНСП «Родина», Олег Богданович оглянув умови, в яких проживають самотні літні люди, їдальню та пральню. Всі кімнати мають все необхідне, щоб підопічні змогли перебувати в комфортних умовах. Також, вони забезпечуються постільною білизною, твердим та м’яким інвентарем, столовим посудом, 4-х разом харчування з урахуванням віку та стану здоров’я, медикаментами першої необхідності.

Олег Албанський впевнений, що цивілізоване суспільство повинне турбуватися про людей похилого віку, а колектив ЦНСП «Родина» робить усе можливе, аби старість не стала вироком на нещасне, самотнє й зубожіле життя.