Вітаємо жителів Подільської міської територіальної громади із світлим святом Великодня!

Дата: 24.04.2022 07:00

Шановні жителі Подільської міської територіальної громади! Сердечно вітаю Вас із Великоднем – святом радості та життя. Це свято завжди відгукується у наших серцях радістю та надією. Хоч події, які спіткали нашу рідну Україну та випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. Я вірю, що зФото без опису нами Божа ласка і це радісне свято принесе благословення в кожну домівку! Бажаю Вам , щоб незламна віра давала сили , міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя, щастя, а головне – миру нашій українській землі! Нехай дух надії і всепрощення супроводжують вас та ваші родини, дають сили для добрих справ.

Нехай Великдень стане для кожного з нас початком нового життя – кращого і добрішого. Христос Воскрес!

З повагою та найщирішими побажанням, виконуючий обов'язки Подільського міськог голови О. Албанський.