Дата: 22.04.2022 08:27

про періодичне відстеження результативності регуляторного акту —

рішення виконавчого комітету міської ради

«Про встановлення плати за участь в конкурсі на перевезення пасажирів»

від 29.05.2014 року №104

1.Вид та назва регуляторного акту:

Рішення виконавчого комітету міської ради “Про встановлення плати за участь в конкурсі на перевезення пасажирів” від 29.05.2014 року №104

2.Назва виконавця заходів з відстеження:

Відділ економічного аналізу, планування та транспорту управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області

3.Цілі прийняття акту:

Основними цілями прийняття рішення є встановлення обґрунтованої плати за участь у конкурсі претендентами, які офіційно подаватимуть свої пропозиції для участі з визначення автомобільних перевізників.

4.Строк виконання заходів відстеження: з 05.04.2022 р. по 21.04.2022 р.

5.Тип відстеження: періодичне відстеження.

6.Методи одержання результатів відстеження:

Для проведення періодичного відстеження результативності регуляторного акта був застосований статистичний метод одержання результатів.

7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність:

Реалізація даного рішення забезпечило встановлення обґрунтованої плати за участь у конкурсі на перевезення пасажирів

Прийняте рішення дало можливість:

• сприяти надходженню додаткових коштів до місцевого бюджету;
  • створити рівні умови для роботи суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту;
  • підвищити якість та комфортність пасажирських перевезень;
  • забезпечити організацію проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

2019 рік

2020 рік

2021 рік

Обсяг коштів, які надійшли до бюджету від претендентів на участь у конкурсах, грн.

170

170

Кількість претендентів, які подали документи на участь у конкурсах

1

2

Кількість засідань конкурсного комітет, на які підготовлено конкурсну документацію

2

1

Кількість скарг на неякісну підготовку документів необхідних для проведення конкурсу

-

Надходження до бюджету та кількість засідань конкурсного комітету не пов’язано з дією даного регуляторного акту, оскільки вартість плати за участь в конкурсі на перевезення пасажирів не змінювалась, це пов'язано з порядком проведення конкурсу. Згідно Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” договір з перевізником-претендентом, який визнаний переможцем у конкурсі, укладається строком на п’ять років. Крім цього, строк дії договору може бути продовжено один раз на п’ять років за рішенням організатора перевезень за наявності заяви автомобільного перевізника - переможця попереднього конкурсу. Тому конкурси не проводяться щорічно.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Реалізація даного рішення забезпечує виконання Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та встановлює обґрунтовану плату за участь у конкурсі з визначення автомобільних перевізників, не потребує внесення змін та доповнень.

Перший заступник Подільського

міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради -

начальник фінансового управління                              О.В. Музичук