Чи підтримуєте Ви перейменування вул. В. Терешкової на вул. Маріупольську?

Дата: 21.04.2022 09:59

Шановні мешканці Подільської міської територіальної громади!
Більше місяця по всій території України точаться запеклі бої за нашу свободу. "Це серце війни, яке ще б'ється". Так президент Володимир Зеленський каже про Маріуполь, що перебуває в оточенні російських військ вже півтора місяця. Маріуполь – це місто-герой, яке стало символом української боротьби!
Одна з вулиць Подільська названа на честь першої в світі космонавтки Валентини Терешкової, яка Фото без описупідтримала дозвіл вводу російських військ на територію України й окупацію Криму.
Ми вважаємо, що це неприпустимо! Подільська громада має віддати шану героїчності Маріуполя та його жителів і назавжди закарбувати подвиг наших військових, перейменувавши вулицю Терешкової на вулицю Маріупольську! Сподіваємося, подільчани знову доведуть свій патріотизм! Чи підтримуєте Ви таке рішення? Пишіть свої думки у коментарях на офіційній сторінці Подільської громади у Facebook!