За здоров'ям на новий спортивний майданчик!

Дата: 21.04.2022 09:31

За здоров'ям на новий спортивний майданчик!

Черговим об’єктом спортивної інфраструктури поповнилася Подільська громада! У парку відпочинку, що знаходиться у мікрорайоні «Цукрового заводу» запрацював спортивний майданчик, який облаштованиФото без описуй багатофункціональними вуличними тренажерами, що надасть можливість займатися спортом, підтримувати форму, проводити вільний час з користю для здоров'я та забезпечить дозвілля на свіжому повітрі, що сприятиме вихованню нашого здорового покоління.

"Облаштування майданчика забезпечить створення належних умов для занять фізичною культурою та спортом мешканців мікрорайону «Цукрового заводу», - Людмила Задорожна, заступник міського голови.

Управління спорту та молодіжної політики продовжує працювати над тим, щоб наше місто було більш спортивне и сучасне!