Чисте довкілля – чиста совість!

Дата: 20.04.2022 15:39

Чисте довкілля – чиста совість!

Щороку навесні кожен дивується, обурюється та спостерігає сліди варварства і неохайності через засмічення лісів, лісосмуг горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший всілякий непотріб після сходження сніжного покриву просто вражають своїми об'ємФото без описуами. Тож, керівництвом Подільської громади було прийнято негайне рішення почати прибирати узлісся «Велекруч-Негай» - це парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення, розташований на окраїні мікрорайону «Черемушки», який перетворився у сміттєзвалище!  Для розчищення узлісся було залучено великогабаритну техніку. Звертаємося до всіх подільчан: подумайте, яку шкоду ви наносите природі, залишаючи у лісі пластик, целофан та скло. З думкою про кожного і особливо наших дітей, щиро просимо пам'ятати старе і загальновідоме правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Також наголошуємо, що міське звалище ТПВ, що знаходиться за житловим масивом «Михайлівка» безоплатно приймає від населення всі види сміття та побутових відходів! Надіємось, що таким чином вдасться достукатися до людського розуму та сумління… Через це недбальство та байдужість, страждають легені нашої планети!