Дата: 20.04.2022 14:02

Під головуванням першого заступника Подільського міського голови Олени Музичук відбулося розширене засідання комісії з питань легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати за участі представників державних структур – Подільського міськрайонного центру зайнятості, Фото без описуПенсійного фонду, Держпраці та структурних підрозділів Подільської міської ради.

Сьогодні у місті зареєстровано більш ніж 600 внутрішньо переміщених осіб, які приїхали з областей, де тривають бойові дії. Ці люди потребують підтримки та турботи. Чимало вимушених переселенців, які залишились без роботи, планують знайти заробіток. Тож, Олег Кунаренко, директор Центру зайнятості доповів по ситуації щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Станом на 20 квітня, працевлаштовано 2 особи.

Також, звертаємо увагу суб’єктів господарювання! При працевлаштуванні переселенців під час воєнного стану, роботодавці мають змогу отримати компенсацію витрат у розмірі 6 500 грн на місяць за кожного працівника протягом двох місяців. Роботодавці, які укладуть відповідні трудові договори, мають зареєструвати дані про працівників через портал «Дія»  або подати заявку на виплату до Державної служби зайнятості.

Людмила Добровольська, головний державний інспектор відділу з питань праці та заробітної плати Головного управління Держпраці в Одеській області надала роз’яснення щодо можливості працевлаштування особи, яка не була офіційно звільнена з попереднього місця роботи.

Консультації з питань працевлаштування ви можете отримати за тел.: (04862)-2-02-63 (Подільський міськрайонний центр зайнятості) або (04862)-4-01-64 (Управління економічного розвитку).