Дата: 20.04.2022 11:47

В час збройної агресії росії, жителі України, в тому числі Одещини об’єдналися у боротьбі зі спільним ворогом! За запитом Подільської громади, благодійний фонд «Карітас Одеса Фото без описуУГКЦ» надав внутрішньо переміщеним особам, які прибули до громади з міст та областей, де тривають бойові дії гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Тільки вчора продуктові набори отримали 76 родин-переселенців. Від імені всієї великої подільської родини висловлюємо слова подяки благодійному фонду «Карітас Одеса УГКЦ» за надану гуманітарну допомогу для переселенців, які отримали прихисток в нашій громаді!