Дата: 19.04.2022 15:57

У Центрі гуманітарної допомоги робота не припиняється ні на день! Сьогодні зібрали і відправили нашим мужнім захисникам чергову партію гуманітарної допомоги на передову. Це продукти харчування, великФото без описуа кількість медикаментів, сезонний одяг тощо. До збору гуманітарної допомоги долучилися підприємці, благодійні організації «Гіппократ» та «Паляниця» та просто небайдужі подільчани!

Відправка допомоги – це не лише речі першої необхідності, а й привіт з рідних домівок, нагадування про те, що наших військових пам’ятають і чекають вдома з перемогою.

Висловлюємо українським бійцям слова глибокої поваги і вдячності за виконання військового обов’язку, патріотизм, відвагу та мужність!

Впевнені, що благодійність, волонтерство і національна свідомість з кожним днем наближає нас до перемоги!