До Всеукраїнського Дня довкілля долучаються і мешканці Подільської міської територіальної громади!

Дата: 15.04.2022 15:27

До Всеукраїнського Дня довкілля долучаються і мешканці Подільської міської територіальної громади, перетворивши наше місце у зелений куточок. Представниками установ, організацій та підприємств  було висаджено велику кількість молодих дерев, кущів та квітів. Найактивнішими  виявились:

-  ДепартаментФото без опису житлово- комунального господарства архітектури та земельних відносин ,які  висадили 15  молодих дерев, 6 кущів та велику кількість квітів.

-  КЗ «Центр надання соціальних послуг «Родина», працівниками якого на прилеглій території  було висаджено чимало зелених насаджень , а саме: молоді фруктові та  декоративні дерева,12  кущів  та 35 саджанців низкорослих квітів, якими ,в подальшому, будуть кожен день милуватися підопічні будинку.