Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

З урахуванням вимог Закону України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» інформуємо про необхідність вжиття термінових заходів безпеки під час богослужінь

Дата: 15.04.2022 14:57
Кількість переглядів: 221

З урахуванням вимог Закону України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» інформуємо про необхідність вжиття термінових заходів безпеки під час богослужінь.

Просимо терміново довести до священнослужителів православних релігійних громад, що вечірнє служіння з нагоди Вербної неділі 16 квітня 2022 року (для християн східного обряду), має завершитися за 2 години до початку встановленої комендантської години.

Освячення верби у неділю 17 квітня 2022 року має здійснюватися без масового скупчення людей, з дотриманням встановленого комендантського часу.

Святкове нічне служіння (для християн західного обряду, католицький Великдень) з 16 на 17 квітня 2022 року має здійснюватися без присутності прихожан, рекомендовано застосування «онлайн» служінь.

Обряд благословення та освячення їжі має здійснюватися також без масового скупчення, виключно з дотриманням встановленої комендантської години.

Змін у тривалості комендантського часу не буде.

Прошу дотримуватись визначених термінів.

Начальник Одеської обласної військової адміністрації М.М. Марченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора