Подільські рятувальники продовжують проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу!

Дата: 15.04.2022 13:40

Сьогодні рятувальники проводили бесіди з жителями міста Балта та селища міського типу Зеленогірське Зеленогірської ТГ. Співробітники Служби Порятунку розповіли про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети та нагадали алгоритм дій при їх виявленні.

Також рятувальники закликали всіх не провокувати пожежі в екосистемах та наголосили на тому, що за спалювання сухої рослинності винні особи притягаються до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

На останок громадяни отримували інформаційні листівки задля кращого засвоєння даної інформації.