Згідно Указу Президента України Володимира Зеленського, в Україні триває загальна мобілізація. Наразі військовозобов’язані проходять військово-лікарську комісію на визначення придатності для проходження військової служби

Дата: 14.04.2022 16:22

Наразі військовозобов’язані проходять військово-лікарську комісію на визначення придатності для проходження військової служби. В ході роФото без описубочого візиту виконуючий обов’язки міського голови Олег Албанський поспілкувався та обговорив проблеми, які виникають під час проходження ВЛК із лікарями первинної та вторинної ланки. Військово-лікарська комісія - це комплексне обстеження. Воно передбачає огляд низки лікарів, через що і виникають черги. Лікарі запевняють, що роблять все можливе та намагаються координувати роботу між спеціалістами. Лікарі вторинної ланки, тобто вузькі спеціалісти, які входять до складу ВЛК, приймають з 8:00 години до 15:00, але як правило, саме після 12:00 години консультативна поліклініка більш розвантажена. Заключення робить голова військово-лікарської комісії щодня (окрім неділі) з 8:00 до 16:00.  Роз’яснення щодо процедури проходження військово-лікарської комісії дивіться згодом у сюжеті Подільського ефірного телебачення.