Подільськ отримав ще один транш гуманітарної допомоги!

Дата: 13.04.2022 16:26

В рамках благодійного проекту «Тиждень добрих справ», громадська організація «Громадський рух «Віра, Надія, Любов», за підтримки координатора цієї організації у Подільському районі Віктора Володимировича Скрипніка, Центру гуманітарної допомоги була передана пФото без описуоміч для внутрішньо переміщених осіб від Міжнародної організації міграцій (Молдова). У переліку – підгузки, іграшки для малечі, дитяче харчування, речі та гігієнічні набори для жінок.

Благодійний фонд «Корпорація монстрів» також надав гуманітарну допомогу для переселенців Подільському міському центру соціальних служб. Це підгузки, засоби гігієни, дитяче харчування та продуктові набори (крупи, цукор, олія, солодощі та інш.)

Ми щиро вдячні за значну допомогу, яку сьогодні отримали. Це неоціненний вклад в нашу спільну перемогу - перемогу України!????????