Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 08 квітня 2022 року.

Дата: 12.04.2022 15:50
Кількість переглядів: 249

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

станом  на 08 квітня  2022 року.

 

 

 КВЕП «Подільськводоканал» Аварійно-диспетчерською службою  виконано 12 заявок абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту  сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації:  вул. Гагаріна, 126;  вул. Мельниченка, 124; вул. Ломоносова, 19  та ін. 

Сили цеху водопостачання: не було заявок . Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за  21 заявками    абонентів: вул. Кузовкова, 3; вул. Короленка, 20; ЦМЛ ( центральна міська лікарня ). Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста.

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» Згідно розпорядження Подільського міського голови Подільського району Одеської області №77 від 31.03.2022р. «Про закінчення опалювального сезону 2021-2022 рр.» КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» виконало відключення джерел теплової енергії о 08:00 год. 01.04.2022р., тому аварійна диспетчерська служба припинила виконання заявок.

На житловому масиві «Північний» за адресою вул. Армійська ремонтною бригадою розпочато роботи по заміні ділянки тепломережі ТК-1 до ТК-3а, d-219мм, протяжністю 540м.

«Компанія «Горсвет»  Виконання  заявок від населення міста –  20 од.

Проведений демонтаж проводу ліній вуличного освітлення для підчищення зелених насаджень на території дитячого садочка № 8 по вул. Армійська.

Проведено підчищення зелених насаджень на території ЗЗСО І – ІІ ст. № 8 по вул. Бочковича, 4. 

Проведена реконструкція лінії вуличного освітлення по вул. В.Деповська, 24 –   50 м. та по вул. М.Деповська, 64  – 55 м.

Проведена реконструкція ілюмінацій по просп. Шевченка.

Проведена заміна пошкодженого проводу на перехресті вулиць Лугова – Бірзульська, 101 та по вул. Пожарського, 2 – 45 м.

Проведений ремонт та встановлення таймеру в світлофорний контролер на перехресті вул. Соборна – вул. Армійська.

Встановлено автоматичні вимикачі в щитах обліку при ТП 304, 306.

Проведено огляд вуличних світильників та світлофорних об’єктів.

Проведено обхід та огляд мереж вуличного освітлення.                   

КО  «Благоустрій»  Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, 8 Березня, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Було виконано розвезення посипочного матеріалу по території міста та в ящики під пісок. Виконувались роботи з підрізання гілок дерев вздовж проїзної частини  по вул. Бірзульська. Виконані роботи по ремонту металевої арки на дитячому майданчику по вулиці Бочковича (р-н Цукрового заводу). Виконані роботи по ремонту металевих урн по вулиці Соборна. Виконані роботи зі змітання бруду вздовж бордюрів проїзної частини по вулиці Соборна та проспект Перемоги.

У с. Липецьке закінчено роботи з прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ.

ПП «Городок – КВП ». Ремонт  дитячого майданчику та завіз  піску   у ж/б  30  по Пр. Перемоги .  Ремонт дитячого майданчику та завіз піску у ж/б 2 по  вул. Кузовкова .  Ремонт дитячого майданчику та завіз піску у ж/б 1 по вул. Л. Толстого .  Встановлені лавочки біля ж/б 3 по вул. Л. Толстого. Ремонт дверей входу у підвал у ж/б 11 по вул. Л. Толстого. Ремонт дитячого майданчику біля ж/б 554 по вул.Армійській . Ремонт бордюру  перед входом у під’їзд  у ж/б 40/3 по вул.Армійській .   Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  40м³.  Електриком  підприємства виконано 6  заяв  від мешканців житлових будинків. Протягом  тижня  здійснювалось  прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

ПП «Курінь» Проводиться  чистка підвальних приміщень багатоповерхових будинків  по всьому житловому фонду. Проводиться ремонт підїздів по вул.Енергетиків,6. Розпочалися роботи по знесенню  зелених насаджень по ЗЗСО та ЗДО громади.                                          

Виконується перевірка та прочистка вентканалів згідно  заяв та актів  перевірки , та заяв мешканців будинків ;

Проводиться:

- технічний огляд дахів  та горищ будинків,

-  встановлення нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

-  чистка вентиляційних каналів.

Вивозиться негабаритне сміття, сухе листя.

 Екстрених викликів –7

- проводиться сухе прибирання під їздів;

- постійно проводиться прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади  Департаменту ЖКГАЗВ  розглянуто 11 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 5.

05 квітня 2022 року відбулася  зустріч з головами ОССБ відносно термінового заключення договорів  з вивезення великогабаритного стміття з надавачами таких послуг ( це ПП «Курінь» та КВП «Городок». У ході зустрічі жваво обговорювалися питання різнобічного характеру, але увага була акцентована на прибирання при домових територій ОСББ та вивезення великогабариту.  В кінці зустрічі начальником відділу на місцевому телебаченні усіх  мешканців громади проінформовано у повному обсязі щодо правил санітарного стану та утримання придомових та прилеглих територій у порядку. Працівниками відділу 05.04.2022 року проведено рейд перевірку в районі Цукрового заводу по скаргам мешкакаців на предмет дотримання мешканцями санітарного стану та благоустрою громади. На порушників  санітарного стану та благоустрою громади складено 2 адміністративних протоколів за ст. 152 щодо викидання сміття у невстановленому для цього місці.

  Станом на 01.04.2022 року кількість виловлених тварин, у тому числі вже стерилізованих  складає  - 20 од. У зв’язку з карантином в управлінні приймаються заяви та скарги від мешканців міста , а також відділ працює у штатному режимі з дотриманням карантинних норм. Усім, хто звертається, відповіді будуть надані у строк, визначений чинним законодавством.

У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел.2 -35 -96.

     

 

 

    Директор Департаменту                                                                                О.І. Чернега


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора