Дата: 12.04.2022 14:20

Сьогодні жителі Подільської громади в глибокій шані схилили голови перед загиблими земляками Олександром Конющинським та Вадимом Заволінковським, які полягли внаслідок ракетного удару по військовій частині в Одеському районі.

Провести воїнів в останню путь, окрім батьків та близьких, прийшли представники влади, мешканці міста і бойові побратими полеглих.

Протоієрей Михайло Базилько, священнослужитель Православної Української Церкви провів церемонію відспівування, після чого поФото без описудякував батькам за виховання Гідних Синів України.

Усі, хто прийшов попрощатися з воїнами, висловили слова глибокого співчуття родинам полеглих, сподівання на їхню силу духу, терпіння та віри в перемогу над ворогом.

У розв’язаній рф війні гинуть, проте не здаються до останнього, найкращі представники української нації.

Вічна пам’ять та низький уклін усім, хто віддав своє життя за свободу й незалежність нашої країни.