«Більше рук – чисте місто» - гасло цьогорічного загальноміського місячника з благоустрою!

Дата: 11.04.2022 08:09

«Більше рук – чисте місто» - гасло цьогорічного загальноміського місячника з благоустрою, до якого активно приєднуються жителі громади. Долучився і колектив торгового дому «Імперія холоду».

На прилеглій території прибрФото без описуали сміття, побілили дерева, вивезли торішнє сухе гілля, скошували траву тощо.

Дружно, однією командою, вдалося зробити чимало.

Ініціативу без вагань також підтримали жителі одного з багатоквартирних будинків м-ну Черемушки. Спільними зусиллями вдалося очистити прилеглу територію від сміття, сухого гілля, дбайливо зібрали їх у мішки, які згодом вивезли працівники КО «Благоустрій».

Приємно, що так багато людей долучається до благоустрою нашої громади! Після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола у дворах, але і в свідомості кожного учасника цього процесу. Такими кроками та діями ми змінюємо наше місто на краще! Закликаємо усіх жителів Подільської громади долучатися до весняного прибирання та спільно зробити велику добру справу!