Дата: 08.04.2022 19:16

Фото без описуВ Одеській області вводиться довготривала комендантська година (з 21:00 9 квітня по 06:00 11 квітня)! Це рішення прийняте задля безпеки жителів Одеської області, так як є загроза нанесення ракетних ударів.
Під комендантською годиною нам слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток. Варто залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття.
Громадський транспорт у цей час не працюватиме, адже громадянам заборонено перебувати на вулицях населеного пункту під час комендантської години.
Подільський міський ринок, магазини, аптеки та інші торгові об‘єкти працюватимуть тільки в суботу, 9 квітня.  Тому, якщо вам необхідно придбати продукти харчування, медичні препарати та інше, зробіть це завтра!
Також, закликаємо жителів Подільського району в цей період утриматися від поїздок у місто.