Дата: 08.04.2022 19:14

Фото без описуУВАГА! В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ВИХІДНІ ЗАПРОВАДЯТЬ «ЗАТЯЖНУ» КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ

Враховуючи події, що трапились в Краматорську Донецької області, де в результаті ракетного обстрілу вокзалу, загинули 50 людей і 98 поранені, в Одесі, 10 квітня 2022 року, є загроза нанесення ракетного удару.

Саме тому Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, запроваджено на території Одеси та Одеської області комендантську годину з 21 години 00 хвилин 9 квітня 2022 року до 06 годин 00 хвилин 11 квітня 2022 року.

Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

«Звертаюсь з проханням до одеситів та мешканців області  з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля Вашої безпеки, що тим самим збереже Ваше життя, бо наслідки можуть бути фатальними» - пояснив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.