ПОСАДОВЦІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕ ПРИПИНЯЮТЬ НАДАВАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ

Дата: 08.04.2022 14:32

З метою попередження та недопущення потрапляння у ситуацію торгівлі людьми особами, які залишили місце проживання у зв’язку з агресією з боку російської федерації, головниФото без описум державним інспектором відділу з питань праці та заробітної плати Головного управління Держпраці в Одеській області Людмилою Добровольською налагоджено співпрацю з директором Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров?я Подільської міської ради Подільського району Одеської області Алою Перепелицею по роботі з громадянами, які прибули з інших регіонів внаслідок збройної агресії та звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб до Департаменту.

Під час зустрічі розглядалися питання про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми у разі, якщо громадянами, їх близькими та знайомими буде прийнято рішення щодо виїзду та перетину кордону України та що варто робити, щоб не потрапити до пастки торгівців людьми.

Під час проведення зустрічі керівнику Департаменту надано додаткові матеріали, у яких зазначено телефон Національної гарячої лінії України з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, також телефони та адреси Центрів боротьби з торгівлею людьми, Міжнародних організацій з міграції країн Європи.

По закінченні заходу посадовець Головного управління наголосила на тому, що й надалі організовуватимуться зустрічі з тимчасово переміщеними особами та й не тільки щодо роз’яснення норм законодавства про працю в частині оформлення на роботу за тимчасовим місцем проживання, виконання роботи в дистанційному режимі, гарантій для працівників, які були призвані та проходять військову службу у Збройних Силах України та ін.