За ініціативи проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), сьогодні було проведено відеоконференцію з метою представлення керівництву територіальних громад Одеської області ініціативи «Сади Перемоги»

Дата: 08.04.2022 13:16

За ініціативи проєкту «Супровід урФото без описуядових реформ в Україні» (SURGe), сьогодні було проведено відеоконференцію з метою представлення керівництву територіальних громад Одеської області ініціативи «Сади Перемоги».

«Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для виробництва сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива «Сади Перемоги» передбачає надання консультаційної підтримки територіальним громадам та домогосподарствам для організації здійснення ефективного городництва, зберігання та переробки продукції, а також заходів, спрямованих на заохочення кожної української родини долучитися до вирощування та переробки власновиробленої продукції рослинництва.