Ще 3-х ПАЛІЇВ сухої трави покарано в Подільському районі!

Дата: 08.04.2022 13:15

Подільські рятувальники спільно з працівниками поліції притягнули до відповідальності за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення ще 3-х осіб, винних у спалюванні сухої рослинності, на яких накладений штраф розміром від 3060 гриФото без описувень до 6120 гривень. Даних порушників виявили на територіях : Ананьївської ТГ – 2 осіб та Кодимської ТГ – 1 особу. Загальна площа пожеж, у яких винні дані особи складає більше 3,5га. Наразі порушники отримали найменше покарання з можливих, проте наступного разу – це може бути не штраф, а позбавлення волі. Адже палії сухої трави прирівнюються до диверсантів, ворогів в тилу.

Рятувальники закликають населення не провокувати пожежі в екосистемах, тим самим зберегти рідний край від вогню, власний гаманець від штрафів, а себе від ув’язнення!