Дата: 07.04.2022 09:00

З робочим візитом КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» відвідав виконуючий обов’язки Подільського міського голови Олег Албанський.  1 квітня завершився опалювальний сезон, але тепловики вже активно починають готуватися до нового. Зокрема виконують ремонт і заміну застарілих теплових мереж, модернізацію мереж теплопостачання. “У цей час роботи на підприємстві не зменшується, навпаки збільшується. Ми перевіряємо стан комунікацій, котелень, всі несправності ліквідуємо. Працюємо згідно графіку», - зазначив директор «Подільськтеплокомуненерго»  Максим Перлей.

Олег Албанський та директор підприємства оглянули котельні та поспілкувалися з працівниками.