Стартував загальноміський благодійний проект «Добро починається з тебе!»

Дата: 06.04.2022 15:25

Коли у нас все добре, ми мало замислюємося над проблемами інших.

Нас засмучують надто солодкий чай, необхідність прокидатися вранці тощо.

Але якщо відкрити очі ширше, можна побачити, які серйозні проблеми насправді у людей!

Мета цього проекту - підтримка соціально – незахищених верств населення, увага для тих, хто потребує повсякденної, безкорисливої допомоги, здійснення добрих, корисних справ, прояви співчуття до інших людей. А тФото без описуакож, у зв’язку із сьогоднішніми страшними реаліями, увага акцентуватиметься на патріотичному вихованні, поваги до рідного міста наших дітей та молоді через різні спортивні та культурні акції.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до нас та допомогти не словом, а ділом.

??Чим ви можете нам допомогти :

-зібрати речі для потребуючих (одяг, взуття, посуд ін у непоганому стані) ;

-надати побутову хімію, продуктові набори, лікарські засоби особливо потребуючим (одиноким та самотнім жителія міста, інвалідам);

-придбати корм та товари для тварин, взяти тварину на переутримування, здійснити фото сесію тощо;

-взяти собі на утримання домашнього улюбленця;

-зібрати: іграшки, книжки, канцтовари та інше для дітей;

-прибрати у своєму дворі, висадити дерево допомогти у прибиранні місць захоронень часів Другої Світової війни, територій біля пам”ятних знаків, пам”ятників;

-стати учасником благодійного збору коштів онкохворим дітям ;

-провести дистанційний благодійний майстер-клас для дітей;

-стати волонтером та допомогти транспортом у перевезенні допомоги нужденним.;

-взяти участь у Обласному дистанційному - фестивалі – конкурсі для людей з інвалідністю «Джерело надії-2022»;

Збір усіх речей за вищевказаною інформацією проводиться до 18 квітня 2022р. за адресами:

-Міський Будинок культури (м-р Цукрового Заводу) та за телефоном 066 753 49 78 Міський Будинок культури.

Творити добро просто!